APEL

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich strażaków, ratowników oraz ludzi dobrej woli o pomoc finansową dla druha Mirosława Jeremicza, który 20 października 2010 r. podczas usuwania plamy oleju uległ wypadkowi, w wyniku którego stracił jedną nogę.
Lekarze przez ponad miesiąc starali się uratować drugą nogę, której obrażenia niestety były tak rozległe, że również trzeba było ją amputować.
Proces rehabilitacji i powrotu do zdrowia poszkodowanego strażaka będzie długotrwały i bardzo kosztowny, niezbędny będzie również zakup protez oraz sprzętu ortopedycznego.
Konieczna będzie jednocześnie zmiana lokalu mieszkalnego oraz dostosowanie go do potrzeb osoby niepełnosprawnej ruchowo. 
W  chwili obecnej żona wraz z rocznym dzieckiem znaleźli się w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, gdyż Mirosław był jedynym żywicielem rodziny.
Niezbędna jest pomoc finansowa, aby proces rehabilitacji i powrotu do zdrowa przebiegał bez przeszkód, a  rodzina mogła prowadzić normalny tryb życia.


Wszyscy, którym nie jest obojętna sytuacja poszkodowanego strażaka oraz jego rodziny proszeni są o dobrowolne wpłaty na konto:


Związek OSP RP, Zarząd Oddziału Powiatowego w Gryfinie
ul. Łużycka 1, 74-100 Gryfino
nr konta (nowy):
63 9377 0000 0000 1094 2000 0002
z dopiskiem POMOC DLA MIROSŁAWA JEREMICZA


POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ